MIG hosting - postaw na doświadczenie!

+48 602 555 323 biuro@natopie.pl

Tworzenie stron

Zaprojektujemy stronę zgodnie z wytycznymi Google, najnowszymi trendami i dopasowaną do urządzeń mobilnych.

Dążymy do relacji opartych na przejrzystości, wzajemnym zaufaniu i uczciwości względem naszych klientów i partnerów biznesowych.
Sukces naszych klientów jest naszym sukcesem.

Tworzenie stron strony www, aktualizacja, redesign

Wykonywane przez nas strony internetowe oparte są o nowoczesny system CMS WordPress, pozwalający na samodzielne zarządzanie treścią oraz darmowe aktualizacje. Istnieje również szereg modułów dodatkowych, które pozwalają w dowolnym momencie wzbogacić jej funkcjonalność.

Przy tworzeniu stron stawiamy przede wszystkim na użyteczność, czytelność oraz wytyczne wyszukiwarki Google, dzięki czemu otrzymują Państwo stronę zoptymalizowaną pod pozycjonowanie. Strony są responsywne, dostosowane do urządzeń mobilnych jak smartphone oraz tablet.

Korzyści płynące ze współpracy:

  • Łatwy w obsłudze panel administracyjny (CMS: WordPress)
  • Funkcjonalna, oraz intuicyjna struktura www
  • Formularz kontaktowy – pozwól klientom na bezpośredni kontakt
  • Mapka dojazdowa, Galeria
  • Stronę odpowiadającą standardom Responsive Web Design
  • Podstawowa optymalizacja www pod kątem wyszukiwarek internetowych
  • Instalacja narzędzi do analizy statystyk serwisu
  • Integracja z social media: Facebook, Google+ itd.

Proces tworzenia witryn internetowych

Zajmujemy się przede wszystkim wdrażaniem oraz modyfikacją gotowych szablonów WordPressa, w związku z czym, pierwszym krokiem będzie dobór odpowiedniego szablonu.  Po wykonaniu modyfikacji struktury kodu m.in html, css. Kolejnym istotnym elementem jest dostarczenie oraz skompletowanie materiałów potrzebnych do stworzenia strony www jak m.in. logotyp, grafika, teksty, zdjęcia, video itp.

Możemy również wykonać stronę zgodnie z zaleceniami w HTML, XHTML, PHP która będzie również responsywna, posiadała mapkę google, formularz kontaktowy itd. ale bez panelu administracyjnego, przez co do jej aktualizacji niezbędny będzie podstawowy edytor HTML lub zlecą nam Państwo stałą opiekę nad stroną łącznie z aktualizacją.

Jeśli nie posiadają Państwo własnych materiałów, jesteśmy w stanie skontaktować Państwa z zaufanymi specjalistami takich dziedzin jak copywriting, fotografia (fotografia użytkowa, przemysłowa, portretowa, reporterska), grafika, kamerzysta (filmy cyfrowe, montaż video), programowanie.