MIG hosting - postaw na doświadczenie!

+48 602 555 323 biuro@natopie.pl

Pozycjonowanie stron Katowice

Od 14 lat zajmujemy się pozycjonowaniem i optymalizacją stron na terenie Katowic oraz całego Śląska. Jeśli poszukują Państwo profesjonalistów a zarazem pasjonatów pozycjonowania – zapraszamy do kontaktu.

Działamy lokalnie. Nasi główni Klienci to firmy ze Śląska – Katowice, Zabrze, Tychy, Gliwice, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Myszków, Zawiercie. Pracujemy również dla firm z Wrocławia, Warszawy, Wiednia, Poznania, Piotrkowa Trybunalskiego. Działając online granice nie istnieją, a odległości zacierają się.

Reklama na samochodach

Reklama na samochodzie to ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób na zaistnienie w świadomości Odbiorcy. Gdziekolwiek jest oklejony samochód, reklama pracuje dla Ciebie. Profesjonalna reklama na samochodzie tworzy pozytywny wizerunek firmy.

Optymalizacja strony internetowej

Optymalizacja to najważniejszy element w pozycjonowaniu strony. Wszystko zaczyna się od dobrze wykonanej witryny www. Dobrze wykonanej – mamy na myśli stworzonej w taki sposób aby robot Google, który odwiedza naszą stronę umieścił ją jak najwyżej w wynikach wyszukiwania pod wybrane przez nas słowa. Niestety ponad 90% stron które analizujemy nie spełniają nawet połowy wymagań podanych przez Google. Od tego zaczynamy każde nasze działanie – analiza i optymalizacja.

Pozycjonowanie stron internetowych na Śląsku

Część Klientów działa na całą Polskę, jednak większość z nich to małe i średnie firmy działające lokalnie. To dla nich pozycjonujemy lokalne frazy typu „pizzeria Katowice”, „szkolenia bhp Katowice”, „galwanizacja Śląsk”, czy też „pomoc drogowa Chorzów”.

pozycjonowanie stron Katowice Śląsk Tychy Zabrze

Pozycjonowanie lokalne  to zwiększanie widoczności lokalnych przedsiębiorców w wyszukiwarce google.pl, optymalizując ich witryny internetowe.

Zwiększając widoczność lokalnych przedsiębiorstw w organicznych wynikach wyszukiwania, rezygnujemy z ogólnych słów kluczowych na rzecz słów kluczowych z lokalizacjami.

Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron to inaczej podnoszenie strony w wynikach wyszukiwania Google pod wybrane przez nas słowo. Aktualnie na pozycjonowanie wpływa ponad 500 czynników co sprawia że staje się coraz bardziej czasochłonne a co za tym idzie kosztowne. Przed podjęciem działań zawsze przeprowadzamy szczegółowy audyt strony aby sprawdzić co powoduje że stronie nie znajduje się na wysokich miejscach w wyszukiwarce.

 • Analiza
 • Optymalizacja
 • Pozycjonowanie
 • Google Adwords
 • Tworzenie stron www
 • Audyty SEO

Google +
Optymalizacja Twojej wizytówki Google+ jest ważnym elementem strategi na rynku lokalnym.

Link building
Budowanie wysokiej jakości profilu odnośników jest i będzie jednym z najważniejszych czynników w pozycjonowaniu.

SEO jest jedną ze skuteczniejszych i bardziej popularnych metod pozycjonowania stron, jednak nie jedyną. SEO polega na ciągłej optymalizacji treści, technicznych aspektów budowy witryny oraz odnośników prowadzących do serwisu aż do osiągnięcia docelowych pozycji, a także później w celu ich utrzymania. Pozycjonowanie stron daje możliwość rozwoju biznesu w wielu obszarach – poza dotarciem do nowych klientów, dzięki widoczności w wyszukiwarce wzbudzisz zaufanie i zbudujesz świadomość swojej marki.

O optymalizacji nie ma natomiast mowy w przypadku stosowania np. zautomatyzowanych metod pozycjonowania, które są nastawione na generowanie dużych ilości linków przychodzących do strony bez dbałości o ich możliwie najwyższą jakość.

Google nie jest jedyną wyszukiwarką, jednak najbardziej popularną i zdecydowanie dominuje nad innymi również w skali międzynarodowej. W Polsce obejmuje ponad 96,6% wyszukiwań w internecie. Aż 93% ankietowanych wskazało na odwiedziny z wyszukiwarki, jako najbardziej rentowną i skuteczną formę reklamy w internecie.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Wycena pozycjonowania dla każdej frazy jest przez nas indywidualnie przygotowana. Cena pozycjonowania jest uzależniona od konkurencyjnosci branży w jakiej działasz, stanu Twojej strony, jakości metod dobranych do realizacji usługi oraz Twoich celów. Przy określeniu ceny pozycjonowania ważnym elelmentem jest również jakim budżetem dysponujesz.

Nasze zalety:

 • płatność tylko za efekty,
 • brak abonamentu,
 • prosta umowa na min. 6 miesięcy,
 • miesięczne rapoty z pozycji danych fraz,
 • posiadamy własne zaplecze pozycjonerskie,
 • nie kupujemy linków,
 • nie stosujemy automatów do linkowania,
 • optymalizacja strony darmowa po podpisaniu umowy pozycjonowania strony.

Jeśli jesteś zainteresowany pozycjonowanie strony – napisz do nas emaila podając adres strony, przyładowe frazy do wyceny. Zapraszamy!