MIG hosting - postaw na doświadczenie!

+48 602 555 323 biuro@natopie.pl

Pozycjonowanie stron

Od 11 lat zajmujemy się pozycjonowaniem i optymalizacją stron na terenie Katowic oraz całego Śląska. Jeśli poszukują Państwo profesjonalistów a zarazem pasjonatów pozycjonowania – zapraszamy do kontaktu.

Nasze inne założenie opiera się na jakości a nie ilości. Nasza grupa docelowa to ok. 20 – 30 stron internetowych, które będziemy stale udoskonalali tak, aby nadążać ze zmianami zachodzącymi w wyszukiwarce.

Optymalizacja stron

OPTYMALIZACJA to najważniejszy element w pozycjonowaniu strony. Wszystko zaczyna się od dobrze wykonanej witryny www. Dobrze wykonanej – mamy na myśli stworzonej w taki sposób aby robot Google, który odwiedza naszą stronę umieścił ją jak najwyżej w wynikach wyszukiwania pod wybrane przez nas słowa. Niestety 95% stron które analizujemy nie spełniają nawet połowy wymagań podanych przez Google.

Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron to inaczej podnoszenie strony w wynikach wyszukiwania Google pod wybrane przez nas słowo. Aktualnie na pozycjonowanie wpływa ponad 500 czynników co sprawia że staje się coraz bardziej czasochłonne a co za tym idzie kosztowne. Przed podjęciem działań zawsze przeprowadzamy szczegółowy audyt strony aby sprawdzić co powoduje że stronie nie znajduje się na wysokich miejscach w wyszukiwarce.

  • Optymalizacja
  • Pozycjonowanie
  • Google Adwords
  • Tworzenie stron www
  • Audyty SEO

Google +
Optymalizacja Twojej wizytówki Google+ jest ważnym elementem strategi na rynku lokalnym.

Link building
Budowanie wysokiej jakości profilu odnośników jest i będzie jednym z najważniejszych czynników w pozycjonowaniu.